Iga artikli pealkiri eraldi real! Pärast muudatusi kontrolli väljalogituna, kas artikkel on avalik

Tingimused registreermisel:
Kasutaja kohta 1 kasutajakonto! Topeltkontode avastamisel need kustutatakse.

Keelatud on:
1. Segada viki korrapärast tööd (sh vandalism, spämm jms).
2. Postitada roppu või muul moel lastele ebasobilikku sisu.
3. Jagada linke ning postitada teksti reklaamimise eesmärgil.
4. Olla ebaviisakas.
5. Propageerida illegaalset tegevust.
6. Toimetajate, Mängukoopa kasutajate avalik halvustamine, kui on probleem, tuleb võtta ühendust usaldatud toimetaja või kõrgemaga.

Artiklite sisu:
1. Ei tohiks sisaldada kirjavigu.
2. Peaks olema Mängukoopaga seonduv või selle süsteemide kasutamist hõlbustava funktsiooni/võimalust kirjeldav.
3. Peab olema korrektselt vormistatud, kasutades vikisüntaksi.

Teadmiseks:
1. Reeglite vastu eksimisel võib kasutaja vikist tähtajatult blokeerida, blokeeringust vabanemiseks tuleb saata vabas vormis avaldus usaldatud toimetajale või kõrgemale (kuid mitte varem, kui 1 nädal pärast blokeerimist), kes otsustab, kas anda toimetajale uus võimalus või mitte (tuleks meeles pidada, et ta pole kohustatud seda tegema), tõsisemate rikkumiste korral on blokeering üldjuhul igavene.
2. Viki tahtlikul ründamisel/reostamisel võtame seda kui rünnakut Mängukoopale ning karistada võib selle toimepanija saada mõlemal saidil.
3. Kui toimetaja pole mõnda aega kuidagi vikisse panustanud, siis võidakse ta toimetaja privileegidest tähtajatult vabastada. Huvi naasedes tuleb õiguste taastamiseks ühendust võtta usaldatud toimetaja või kõrgemaga, kes esitab vajadusel mõned toimetamisega seotud kontrollküsimused.

Naljad

Allikas: Mängukoopa Viki
Mine navigeerimisribaleMine otsikasti

Enne lisamist kasuta otsingut, veendumaks, et nalja poleks juba varem lisatud. Otsingusse ära kaasa terve anekdoodi sisu või pealkirja, vaid ühe sõna/fraasi, mida anekdoot sisaldab. Kuna anekdoot võib sageli olla teisiti sõnastatud on raske leida selle duplikaati, seetõttu kasuta otsingut korduvalt, kasutades igakord erinevaid anekdoodis sisalduvaid märksõnu.

Anekdoodi sisu ei tohi olla ropp, erootiline või muul moel lastele ebasobilik.

Nalja pealkiri

Määra naljale selle sisu hästi kirjeldav ning lühike pealkiri, samas veendumaks, et see ei reedaks lõppu.

Kategooria valimine

Naljadel on 10 erinevat kategooriat. Nendeks on huumor, absurd, blondiin, Juku, sport, loomad, reklaamid, inimesed, muu ja kasutajate tehtud. Paigalda nali seda kõige paremini kirjeldava kategooria alla.