Moderaatorid

Allikas: Mängukoopa Viki
Mängukoopa ametlik komisjon - Access Denied.png

Moderaatorid on Mängukoopa korrapidajad ning lisatud sisu kontrollijad. Moderaatoreid määras aastatel 2013 kuni 2015 ametisse Mängukoopa ametlik komisjon e. Lyrixni loodud kamp "Access Denied". Komisjoni kuulusid kolmanda ja neljanda taseme moderaatorid ning selles toimus arutelu Mängukoopa majandamist puudutavatel teemadel.

Huvitavaid fakte moderaatoritest

  • Mingi teatud ala kontrollija saab selle alt ka sobimatuid ning reeglitevastaseid kommentaare eemaldada. Näiteks mängude kontrollija saab kommentaare eemaldada mängude (sh punnijahi mängude) alt ning ajaviiteuru kontrollija videote, piltide ning anekdootide alt jne.
  • Moderaatorite lisatud asjad (mängud, videod jms) ei pea läbima kontrolli, need lähevad kohe koopasse üles.
  • Kolmanda taseme moderaatorid ei saa foorumit taastada, kui selleks on tõsine vajadus, ometigi on neile vastav nupp antud. Seega tegeleb/tegelevad taastamisega vaid neljanda taseme moderaator(id).
  • Foorumi moderaator ei pääse ligi peateemale "Koopalegendide jutud" kui tal pole 10000 punkti kogutud, samas jutuka moderaator ei pea omama 500-t punkti jutukasse pääsemiseks.
  • Kolmandast tasemest allpool asetsevad tasemed ei tegele sisu (mängud, ajaviiteurg) kustutamisega, vaid selle avalikkusest peitmisega, seega kui teise taseme moderaator "kustutab" mõne katkise mängu, siis tegelikult kustub see koopast alles pärast seda, kui kolmanda või neljanda taseme moderaator on selle kinnitanud/lubanud.
  • Kolmanda taseme moderaatorid saavad määrata esimese ning teise taseme moderaatoritele portaalikeelu, kui selleks on vajadust. Neljanda taseme moderaatorid saavad mõistagi bännida kõiki endast allpool asetseva tasemega moderaatoreid.
  • Kolmanda taseme moderaatoritele ei mõju blokeeringud ning nad saavad kirju saata ka neile, kellel kirjad lubatud vaid sõpradelt.