Iga artikli pealkiri eraldi real! Pärast muudatusi kontrolli väljalogituna, kas artikkel on avalik

Tingimused registreermisel:
Kasutaja kohta 1 kasutajakonto! Topeltkontode avastamisel need kustutatakse.

Keelatud on:
1. Segada viki korrapärast tööd (sh vandalism, spämm jms).
2. Postitada roppu või muul moel lastele ebasobilikku sisu.
3. Jagada linke ning postitada teksti reklaamimise eesmärgil.
4. Olla ebaviisakas.
5. Propageerida illegaalset tegevust.
6. Toimetajate, Mängukoopa kasutajate avalik halvustamine, kui on probleem, tuleb võtta ühendust usaldatud toimetaja või kõrgemaga.

Artiklite sisu:
1. Ei tohiks sisaldada kirjavigu.
2. Peaks olema Mängukoopaga seonduv või selle süsteemide kasutamist hõlbustava funktsiooni/võimalust kirjeldav.
3. Peab olema korrektselt vormistatud, kasutades vikisüntaksi.

Teadmiseks:
1. Reeglite vastu eksimisel võib kasutaja vikist tähtajatult blokeerida, blokeeringust vabanemiseks tuleb saata vabas vormis avaldus usaldatud toimetajale või kõrgemale (kuid mitte varem, kui 1 nädal pärast blokeerimist), kes otsustab, kas anda toimetajale uus võimalus või mitte (tuleks meeles pidada, et ta pole kohustatud seda tegema), tõsisemate rikkumiste korral on blokeering üldjuhul igavene.
2. Viki tahtlikul ründamisel/reostamisel võtame seda kui rünnakut Mängukoopale ning karistada võib selle toimepanija saada mõlemal saidil.
3. Kui toimetaja pole mõnda aega kuidagi vikisse panustanud, siis võidakse ta toimetaja privileegidest tähtajatult vabastada. Huvi naasedes tuleb õiguste taastamiseks ühendust võtta usaldatud toimetaja või kõrgemaga, kes esitab vajadusel mõned toimetamisega seotud kontrollküsimused.

Vanemtoimetajad

Allikas: Mängukoopa Viki
Mine navigeerimisribaleMine otsikasti

Vanemtoimetaja lisaülesanneteks jääb muudatuste tegemine päise linkides ning artiklite avalikustamine. Sealjuures võib ta täita, kuid pole kohustatud täitma, usaldatud toimetaja tööülesandeid (kui usaldatud toimetajaid pole ametis tuleks sellegi poolest täita vanemtoimetajal ka usaldatud toimetaja tööülesandeid).

Vanemtoimetajad ametis

Õigused

Vanemtoimetajal on peaaegu kõik õigused, mis viki tööks olulised, lisaks usaldatud toimetaja õigustele saab vanemtoimetaja

tervikliku nimekirja õigustest saad siit.

Vanemtoimetaja õiguste hulka kuulub usaldatud toimetajate ametisse määramine.

Päise lingid

Päisesse tuleks linke kaasata vaid alajaotustele, mille artiklid ei sobi olemasolevate alajaotuste alla. Linke saab vajadusel defineerida teatud gruppidele, funktsiooni #ifingroup abil. Igale päiselingile on eraldatud üks rida.

Päiselinke saad muuta SIIT.

Artiklite avalikustamine

Alates 2021 a kehtetu. Kõik artiklid on pärast loomist avalikud.

Artiklite avalikustamiseks tuleb artikli nimi (nii nagu see esineb aadressiribal) kaasata lehele MediaWiki:Public_read_whitelist (iga artikkel eraldi real). Avalikustada tohib vaid terviklikke artikleid.

Moderaatori nimekiri

Moderaatori nimekirja tuleks uuendada vastavalt moderaatori staatuse muutumisele. Tagandatud moderaatorile liita juurde parameeter "staatus" väärtusega "endine", aktiivsele moderaatorile väärtusega "aktiivne" jne.

Moderaatoreid grupeeritakse vastavalt praegustele, endistele ning kustunud moderaatoritele.